top of page

סדנאות והרצאות

סדנאות למנהלים

ולמנהלי משאבי אנוש

מגוון סדנאות והרצאות, בהתאמה לצוות ולארגון שלכם:

  • "עשרת הדיברות למנהל"

  • מחוברות עובדים

  • מיתוג מעסיק

  • ראיונות אפקטיביים: אמנות הגיוס והמיון 

  • תהליך הערכת ביצועים- משוב אפקטיבי

  • סדנת Vision & Mission

  • ממנהל למנהיג- אמנות הניהול: אפקטיביות ניהולית והנעת עובדים

Business Meeting
Business Team

ניהול קריירה בעולם של חוסר וודאות 

צעירים, סטודנטים ובוגרי אקדמיה מתמודדים עם חוסר וודאות כפול במצבי משבר לוקליים ובעתות חרום.

בנוסף לדאגות המלוות את כולנו, מתי יסתיים המשבר והדאגה ליקירינו, צעירים שיוצאים לעולם העבודה או אנשים שטרם ביססו את הקריירה, מתמודדים מול משבר תעסוקתי שמועד הסיום שלו אינו ידוע.

 

בהרצאה זו נלמד מהם הפעולות המעשיות שניתן ליישם בכדי להגדיל את הוודאות בקריירה האישית בתקופות של חוסר וודאות כללי במשק.

מחוברות עובדים בזמן משבר

תקופת משבר מחייבת את הארגון ומנהליו להתמודד עם מספר זירות מורכבות במקביל: התאמה למצב החדש, חוסר משמעותי בכ"א, פגיעה בפרודוקטיביות, המשכיות עסקית, חישוב מסלול מחדש בנוגע לתוכניות ותקציבים שתוכננו מראש, חרדה, חוסר מוטיבציה ועוד.

בתוך כל אלו, עלינו לתכנן את היום שאחרי המשבר-כיצד כארגון נצא מחוזקים ממנו ולא נאלץ להתמודד עם פגיעה אפשרית במחוברות העובדים ועלייה אפשרית בשיעורי העזיבה.

 

Modern Office
At the Office

מבוס גדול לראש גדול - ניהול ללא ניהול

הרצאה חדשנית, מקורית ורלוונטית לאתגרי הניהול איתם מתמודדים ארגונים היום יותר מתמיד, ההרצאה מעלה מודעות לתחום שתופס תאוצה בעולם - ארגונים בניהול עצמי.

הכנה אפקטיבית לתהליכי מיון וראיונות עבודה

להכנה נכונה וממוקדת לראיונות עבודה, יש חשיבות מכרעת בקריירה שלנו! ראיון עבודה עשוי להוות מכשול לא פשוט בדרך לתפקיד הנחשק, זוהי סיטואציה מלחיצה שדורשת מיומנות, כלים מקצועיים ותרגול.

סדנה יישומית זו משנה את נקודת המבט על תהליך הקבלה לעבודה, מפחיתה את רמת הלחץ והמתח ומציידת בכלים פרקטיים לצליחת התהליך בקלות.

Interview
Quick Sync

ניהול ללא סמכות

אחד האתגרים הגדולים ביותר של העולם הארגוני היום הוא ניהול אנשים ללא סמכות וניהול מטריציוני.

בארגונים העוברים לחשוב במונחים של "פתרונות ללקוח" ולא רק "מוצרים", רואים יותר ויותר פרויקטים רוחביים המצריכים שילוב של מספר דיסיפלינות בתוך הארגון והדבר מחייב מעבר לעבודה בשיתוף פעולה יותר מתמיד.

הסדנה נותנת כלים פרקטיים למנהלי פרויקטים, מנהלים רוחביים ומטריציונים מכל הסוגים לניהול אפקטיבי של אנשים שאינם מדווחים להם ישירות.


מצויינות בתקשורת בין־אישית 

מטרת הסדנה היא לפתח בכל משתתף יכולות הפעלה של תקשורת בין־אישית אפקטיבית, מיומנויות הקשבה ודרכי התמודדות מול פערים בין סגנונות תקשורת שונים.


הסדנה מתאימה ליחידים ולארגונים,  ולצרכי היחידה הארגונית: עובדים, מנהלים, צוותים אורגניים, צוותי משימה, צוותים וירטואליים וכו'.

Office Group Discussion
Reach the Top

איך לנצל היטב את הזמן שלנו פה?

סדנה אינטראקטיבית המתאימה לכל סוג של קהל, ומקנה ידע מעשי של ההרגלים של האנשים האפקטיביים והמצליחים בעולם.

ניהול קונפליקטים

קונפליקטים הם חלק מחיינו, החוכמה היא לא רק לדעת כיצד לנהל את הקונפליקט, אלא להבין עם איזו מערכת יחסים נכנסתי אליו, ולנסות להימנע מהתנגדויות שיצוצו במהלכו.

 

Meeting
Work Presentation

להעז להציג- אמנות הפרזנטציה

יכולת העברת מסרים נחשבת כיום כאחד הפרמטרים החשובים ביותר להצלחה בכל תפקיד.
הסדנה מהווה הכשרה לבעלי תפקיד רלוונטיים במתודות ומיומנויות העברת מסרים והצגה מול קהל, מודעות לשפת גוף וחיזוק הביטחון העצמי בהעברת מסרים, שיטות להתמודדות עם פחד קהל ואספקת ארגז כלים שמאפשר הפקת תוצאות טובות יותר בפרזנטציות השונות.

הסדנה מותאמת ליחידים או לארגונים וחברות, לכל סוג של פרזנטציה והעברת מסר מילולי/בלתי מילולי, מול אדם אחד/קבוצה גדולה, לקוחות, משקיעים, יזמים , אקדמיה, בשיווק עצמי, בגיוס כספים ועוד.

ניהול זמן

סדנה יישומית הנוגעת בצורה פרקטית בנושא שכולנו היינו מבקשים להשתפר בו- ניהול זמן!
בסדנה נלמד על עקרונות מפתח בניהול זמן, איך להשתלט על הפוקוס שלנו, האמת מאחורי המולטיטסקינג, מהם מבזבזי הזמן העיקריים כיום, כיצד לא ליפול למלכודות הידועות, ופתרונות חדשניים בניהול זמן.

Digital Chronometer
emotion-g136fe29d4_1920.jpg

ניהול איכות השירות

לא משנה באיזה תפקיד אנו מחזיקים בארגון, בסופו של דבר כולנו נותני שירות.
סדנה זו תעסוק בניהול האיכות שבמתן שירות ללקוחות חיצוניים או פנימיים.

ניהול השינוי

במציאות שבה שינוי הפך להיות הדבר הכי קבוע שיש, השאלה האמיתית היא לא רק "איך לנהל את השינוי" אלא בעיקר : "איך להתנהל בשינוי". כולנו צריכים ללמוד איך לנוע מהר יותר ולהתמודד עם מציאות מורכבת וסבוכה.

city-3000060_960_720.jpg
Public Work Space

עשרת הדיברות לעולם העבודה

הרצאת העשרה הנותנת בריף מקצועי לעולם העבודה כיום ולכל הדברים שחובה על כל מחפש עבודה היום או בעתיד לדעת!

לינקדאין היא הפלטפורמה החשובה ביותר בשוק העבודה כיום!
בניית פרופיל לינקדאין מוצלח יכול לבנות את המותג האישי שלנו ולהרחיב את הרשת המקצועית שלנו. פרופיל הלינקדאין אמור להתפתח איתנו ולשדר את המסר שאנחנו רוצים להעביר בעולם המקצועי. אך הפרופיל זה לא הכל...בסדנה זו נלמד דרכים נוספות בהן ניתן להשתמש בפלטפורמה לטובת ההצלחה המקצועית שלנו.

לינקדאין-
מ-0 ל- 100!

Image by Greg Bulla
 Interview

בניית קורות חיים מנצחים!

לקורות חיים השפעה גדולה על תהליך המיון מעבר לזימון לראיון, קורות חיים מצוינים מגבירים את הביטחון העצמי של המועמדים, הם מזקקים בצורה מבריקה את המסרים החשובים למשרה, ומהווים רושם ראשוני מצוין על המראיין עוד לפני שהתחיל הריאיון עצמו. קורות החיים שלנו הם מסמך שיווקי לכל דבר ועניין, כמו עמוד פרסומת, שמושך את העין ומשכנע בתוך שניות להזמין לראיון. פשרה על איכות קורות חיים היא פשרה על הקריירה, והסיכוי לקבל פנייה מהארגונים הרצויים יורד בכ-70% . כדאי להשקיע לא מעט במסמך זה עד להפיכתו למסמך מנצח  שיעשה את העבודה. כי אין הזדמנות שנייה לרושם ראשוני.

bottom of page